HAKKIMIZDA

Hollanda merkezli Aegon Grup olarak 200 yıla yakın geçmişimiz ile aralarında ABD, İngiltere ve Japonya’nın da bulunduğu 25'ten fazla ülkede 26 bini aşkın çalışanımız ile hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi alanlarında müşterilerimizin finansal geleceklerini güvence altına almalarına yardımcı oluyoruz.

Dünyadaki büyümemize Türkiye’yi dahil ettiğimiz 2008 yılından bu güne; “güven, saygı, kalite ve şeffaflık” ilkelerimize bağlı kalarak, sahip olduğumuz bu derin tecrübeyi ve Aegon ayrıcalığını, tüm Türkiye’ye ihtiyaç odaklı ürünler ve yenilikçi hizmetler sunarak yaşatmak için çaba sarf ediyoruz

Müşterilerinin finansal geleceklerini güvence altına almak üzere yola çıkan bir şirket olarak odağımızı “insan” olarak kabul ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verirken; çalışanlarımız için de en iyi imkanları sağlıyor; onların gelişimleri için eğitimler ve ek olanaklar sunuyoruz. Çünkü "insan"ı temel alan yaklaşımımız sayesinde, birlikte büyüyeceğimize ve güçleneceğimize inanıyoruz.

Başarılarımıza başarılar ekleyecek arkadaşlarımızı aradiğinişburada.com web adresinden başvuru yaparak bizimle birlikte çalışmaya davet ediyoruz. Yenilikçi bakış açımız, esnek çalışma saatlerimiz ve güçlü bağlarımızla çalışmanın tanımını yeniden yapıyoruz.

Sen de Aegon ailesinde yerini almak, esnek saatlerde çalışmak, yenilikçi bir kadro ile keyifli bir çalışma ortamı istiyorsan aradığın iş burada!

Şirketimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsan  www.aegon.com.tr  web sitesine göz atabilirsin.